slider-0
Miejsce godne zaufania Czym wyróżnia się nasz katalog firm? Głównie tym, że agregujemy wyłącznie sprawdzonych usługodawców, najlepszych w swoich branży, prawdziwych speców od pracy, którą wykonują. Bez względu na to którą firmę z naszej bazy wybierzesz, możesz być pewien, że zlecone im zadanie zostanie wykonane w sposób rzetelny. Uważamy, że to największy plus naszego katalogu - ciężko w obecnych czasach o znalezienie firmy, która z pewnością sprosta wszelkim oczekiwaniom klienta.
slider-1
Miejsce dla każdego Nasz agregator przyjmuje firmy bez względu na branżę, którą reprezentują. Szerokie spektrum kategorii na portalu pozwala nie tylko na różnorodność usługodawców, ale również na ich proste wyszukiwanie przez użytkowników. U nas nigdy nie poczujesz się zagubiony i zawsze z łatwością odnajdziesz firmę spełniającą Twoje wymagania!
slider-2
Dołącz do nas Wystarczy że wyślesz nam wiadomość z wbudowanego formularza kontaktowego i wyrazisz chęć dołączenia do katalogu. Skontaktujemy się z Tobą w tej sprawie, zbierzemy wszelkie niezbędne do rozpoczęcia współpracy dane, a nasi copywriterzy natychmiast zaczną pisać profesjonalne artykuły na temat Twojej działalności. Tak, to takie proste!
Oliwier Borowski 2021-09-09 0 komentarzy

Transport i banderolowanie wina

Transport i banderolowanie wina

Powyższą zależność już dawno dostrzegły firmy logistyczne. Dbając o dostosowanie zakresu świadczonych usług do potrzeb klientów, zachęcają do składania zamówień na transport wina zarówno do Polski, jak i jego import poza granice kraju. Tego typu realizacji podejmują się pracownicy zatrudnieni w  XBS PRO-LOG S.A. 

Kompetentna i doświadczona kadra logistyków to naprawdę duże wsparcie dla przedsiębiorcy, który nie jest do końca zaznajomiony z organizacją transportu przez przejście graniczne, zwłaszcza gdy nie jest to przejście pomiędzy państwami strefy Schengen. Pomoc osób zorientowanych w kwestii tego, jakie procedury powinien przejść towar sprowadzany lub też importowany, pozwala uniknąć wielu problemów z Urzędem Celnym oraz Skarbowym. Gwarantuje także, że produkty objęte podatkiem akcyzowym, takie jak wspomniane wcześniej wino, przejdą odpowiednie banderolowanie w przystosowanym do tego celu składzie podatkowym.

Korzystanie z usług firmy logistycznej dysponującej dostosowanym do potrzeb zapleczem sprzętowym, w tym również flotą pojazdów, zapewnia także bezpieczeństwo transportu, co jest szczególnie ważne przy takim asortymencie, jak alkohol. Dbając o zachowanie najwyższej jakości obsługi, zarówno kierowcy, jak i kadra zajmująca się planowaniem tras z poziomu biura dokładają wszelkich starań, by wytyczona droga pozwalała na szybki i pozbawiony wstrząsów transport do założonego miejsca przeznaczenia. Dużą uwagę również zwraca się na takie elementy, jak nie generujące strat wyładowanie zawartości pojazdu oraz jej bezpieczne przechowanie.

Zostaw swój komentarz pod wpisem!