slider-0
Miejsce godne zaufania Czym wyróżnia się nasz katalog firm? Głównie tym, że agregujemy wyłącznie sprawdzonych usługodawców, najlepszych w swoich branży, prawdziwych speców od pracy, którą wykonują. Bez względu na to którą firmę z naszej bazy wybierzesz, możesz być pewien, że zlecone im zadanie zostanie wykonane w sposób rzetelny. Uważamy, że to największy plus naszego katalogu - ciężko w obecnych czasach o znalezienie firmy, która z pewnością sprosta wszelkim oczekiwaniom klienta.
slider-1
Miejsce dla każdego Nasz agregator przyjmuje firmy bez względu na branżę, którą reprezentują. Szerokie spektrum kategorii na portalu pozwala nie tylko na różnorodność usługodawców, ale również na ich proste wyszukiwanie przez użytkowników. U nas nigdy nie poczujesz się zagubiony i zawsze z łatwością odnajdziesz firmę spełniającą Twoje wymagania!
slider-2
Dołącz do nas Wystarczy że wyślesz nam wiadomość z wbudowanego formularza kontaktowego i wyrazisz chęć dołączenia do katalogu. Skontaktujemy się z Tobą w tej sprawie, zbierzemy wszelkie niezbędne do rozpoczęcia współpracy dane, a nasi copywriterzy natychmiast zaczną pisać profesjonalne artykuły na temat Twojej działalności. Tak, to takie proste!
Kalina Adamska 2022-10-13 0 komentarzy

Szkoła masażu w Piotrkowie Trybunalskim — jak się zapisać?

Szkoła masażu w Piotrkowie Trybunalskim — jak się zapisać?

Obecnie coraz więcej osób chcąc dopasować się do zmieniającej się sytuacji na rynku pracy, pragnie się przebranżowić lub podnieść swoje kwalifikacje. Ogromne braki kadrowe występują w branży medycznej i wbrew powszechnej opinii przy wielu zawodach nie są wymagane studia kierunkowe. Wystarczy ukończenie szkoły policealnej, aby móc pracować jako masażysta. Taki zawód stwarza ogromne możliwości pracy w kraju oraz za granicą w takich obiektach jak:

  • szpital,
  • przychodnia rehabilitacyjna,
  • gabinet fizjoterapeutyczny,
  • ośrodek odnowy biologicznej,
  • sanatorium.

Oczywiście osoba po uzyskaniu dyplomu masażysty może również postawić na własną działalność, otwierając prywatny gabinet.

Szkoła masażu w Piotrkowie Trybunalskim kształci w zawodzie technik masażysta z elementami fizjoterapii. Uczniowie zdobywają wiedzę i umiejętności z podstawowych technik wykonywania masażu medycznego, sportowego, kosmetycznego i profilaktycznego. Zajęcia odbywają się w trybie dziennym, wieczorowym lub weekendowym, co pozwala łączyć naukę z obecną pracą lub prowadzeniem gospodarstwa domowego.

Co ważne, uczęszczanie do policealnej szkoły jest bezpłatne. Nauka trwa tylko 2 lata. W przypadku osób bez wykształcenia średniego (co jest wymogiem zapisania się do szkoły) istnieje opcja ukończenia najpierw zaocznego liceum dla dorosłych trwającego 2 (dla absolwentów szkoły zawodowej) lub 3 lata (dla osób, które skończyły 8-letnią szkołę podstawową lub 3-letnie gimnazjum). Wtedy zyskanie dyplomu do wykonywania wymarzonego zawodu potrwa 4-5 lat. 

Zostaw swój komentarz pod wpisem!