slider-0
Miejsce godne zaufania Czym wyróżnia się nasz katalog firm? Głównie tym, że agregujemy wyłącznie sprawdzonych usługodawców, najlepszych w swoich branży, prawdziwych speców od pracy, którą wykonują. Bez względu na to którą firmę z naszej bazy wybierzesz, możesz być pewien, że zlecone im zadanie zostanie wykonane w sposób rzetelny. Uważamy, że to największy plus naszego katalogu - ciężko w obecnych czasach o znalezienie firmy, która z pewnością sprosta wszelkim oczekiwaniom klienta.
slider-1
Miejsce dla każdego Nasz agregator przyjmuje firmy bez względu na branżę, którą reprezentują. Szerokie spektrum kategorii na portalu pozwala nie tylko na różnorodność usługodawców, ale również na ich proste wyszukiwanie przez użytkowników. U nas nigdy nie poczujesz się zagubiony i zawsze z łatwością odnajdziesz firmę spełniającą Twoje wymagania!
slider-2
Dołącz do nas Wystarczy że wyślesz nam wiadomość z wbudowanego formularza kontaktowego i wyrazisz chęć dołączenia do katalogu. Skontaktujemy się z Tobą w tej sprawie, zbierzemy wszelkie niezbędne do rozpoczęcia współpracy dane, a nasi copywriterzy natychmiast zaczną pisać profesjonalne artykuły na temat Twojej działalności. Tak, to takie proste!
Tomasz Szulc 2022-12-28 0 komentarzy

Stephen King – charakterystyka autora

Stephen King – charakterystyka autora

Mistrz horroru urodził się w Portland w stanie Maine. Uczęszczał do University of Maine, a następnie pracował jako nauczyciel angielskiego w Hampden Academy w Westfield. W 1973 roku ożenił się z Tabithą Spruce. Para wkrótce doczekała się pierwszego dziecka.

Ogólny zarys twórczości pisarza

Twórczość Stephena Kinga obejmuje powieści z gatunku horror, science fiction i fantasy, a także kilka dzieł non-fiction. W 1972 Stephen King opublikował swoje pierwsze dzieło, powieść z gatunku horroru o tytule "Carrie", która przyniosła mu niezwykłą popularność. W 1977 roku ukazała się książka "Lśnienie", która również stała się bestsellerem. W 1980 roku Stanley Kubrick stworzył na jej podstawie film fabularny. Stephen King przyczynił się również do powstania wielu antologii, a także współpracował z kilkoma współautorami i ghostwriterami przy niektórych swoich projektach. Ma w swoim dorobku takie powieści "To", Worek Kości", "Miasteczko Salem", "Sklepik z Marzeniami" oraz cykl "Mroczna Wieża". W 2008 roku został uhonorowany przez National Book Foundation Medalem za zasługi dla literatury amerykańskiej.

Charakterystyczny styl pisarski

Wiele opowiadań Kinga rozgrywa się w jego rodzinnym stanie Maine. Jego bohaterowie często mają miejscowy akcent i posługują się słownictwem typowym dla tego regionu. Stephen King wykorzystał również istniejące miejscowości w USA jako miejsce akcji w swoich powieściach. Więcej na temat jego twórczości literackiej można dowiedzieć się na stronie internetowej lubimyczytac.pl.

Zostaw swój komentarz pod wpisem!