slider-0
Miejsce godne zaufania Czym wyróżnia się nasz katalog firm? Głównie tym, że agregujemy wyłącznie sprawdzonych usługodawców, najlepszych w swoich branży, prawdziwych speców od pracy, którą wykonują. Bez względu na to którą firmę z naszej bazy wybierzesz, możesz być pewien, że zlecone im zadanie zostanie wykonane w sposób rzetelny. Uważamy, że to największy plus naszego katalogu - ciężko w obecnych czasach o znalezienie firmy, która z pewnością sprosta wszelkim oczekiwaniom klienta.
slider-1
Miejsce dla każdego Nasz agregator przyjmuje firmy bez względu na branżę, którą reprezentują. Szerokie spektrum kategorii na portalu pozwala nie tylko na różnorodność usługodawców, ale również na ich proste wyszukiwanie przez użytkowników. U nas nigdy nie poczujesz się zagubiony i zawsze z łatwością odnajdziesz firmę spełniającą Twoje wymagania!
slider-2
Dołącz do nas Wystarczy że wyślesz nam wiadomość z wbudowanego formularza kontaktowego i wyrazisz chęć dołączenia do katalogu. Skontaktujemy się z Tobą w tej sprawie, zbierzemy wszelkie niezbędne do rozpoczęcia współpracy dane, a nasi copywriterzy natychmiast zaczną pisać profesjonalne artykuły na temat Twojej działalności. Tak, to takie proste!
Leon Krajewski 2021-02-15 0 komentarzy

spedycja Finlandia

spedycja Finlandia

Coraz większa liczba polskich przedsiębiorców decyduje się na poszerzenie działań i podejmuje współpracę z zagranicznymi kontrahentami. Nie każdy jednak ma możliwość poszerzenia działalności o własne usługi logistyczne - nie zawsze jest to opłacalne i wymaga załatwienia wielu formalności i uzyskania niezbędnych pozwoleń. Szybką i korzystniejszą opcją jest skorzystanie z oferty zewnętrznego usługodawcy. Mowa tutaj oczywiście o firmie Important Cargo Traffic, która zapewnia szybki i kompleksowy transport do Finlandii. Pracownicy nie tylko dowiozą wszystkie towary do miejsca wskazanego przez klienta, ale także zajmą się odpowiednim zabezpieczeniem i załadunkiem.

Spedycja Finlandia - Polska 

Firma realizuje transport w obie strony, jednak należy wcześniej wszystko dokładnie ustalić z dyspozytorem. Warto wspomnieć, że kierowcy doskonale znają topografię krajów skandynawskich oraz posługują się językiem obcym, co znacznie ułatwia poruszanie się po zagranicznych regionach. Pracownicy wcześniej załatwiają wszystkie wymagane pozwolenia oraz ustalają dogodną trasę, aby transport trwał, jak najkrócej. 

Jakie ładunki są przewożone przez firmę spedycyjną?

  • całopojazdowe (samochody osobowe i ciężarowe, maszyny budowlane i rolnicze, czołgi),
  • paletowe (od 1 do 33 sztuk palet),
  • wielogabarytowe,
  • dzieła sztuki (odpowiednio zabezpieczone),
  • materiały niebezpieczne i łatwopalne, które wymagają ADR.

Koszt usługi jest zawsze ustalany indywidualnie z klientem, ponieważ zależy od kilku podstawowych parametrów, m.in. rodzaju ładunku i długości trasy.

Zostaw swój komentarz pod wpisem!