slider-0
Miejsce godne zaufania Czym wyróżnia się nasz katalog firm? Głównie tym, że agregujemy wyłącznie sprawdzonych usługodawców, najlepszych w swoich branży, prawdziwych speców od pracy, którą wykonują. Bez względu na to którą firmę z naszej bazy wybierzesz, możesz być pewien, że zlecone im zadanie zostanie wykonane w sposób rzetelny. Uważamy, że to największy plus naszego katalogu - ciężko w obecnych czasach o znalezienie firmy, która z pewnością sprosta wszelkim oczekiwaniom klienta.
slider-1
Miejsce dla każdego Nasz agregator przyjmuje firmy bez względu na branżę, którą reprezentują. Szerokie spektrum kategorii na portalu pozwala nie tylko na różnorodność usługodawców, ale również na ich proste wyszukiwanie przez użytkowników. U nas nigdy nie poczujesz się zagubiony i zawsze z łatwością odnajdziesz firmę spełniającą Twoje wymagania!
slider-2
Dołącz do nas Wystarczy że wyślesz nam wiadomość z wbudowanego formularza kontaktowego i wyrazisz chęć dołączenia do katalogu. Skontaktujemy się z Tobą w tej sprawie, zbierzemy wszelkie niezbędne do rozpoczęcia współpracy dane, a nasi copywriterzy natychmiast zaczną pisać profesjonalne artykuły na temat Twojej działalności. Tak, to takie proste!
Kalina Adamska 2023-12-21 0 komentarzy

Rozwód w Warszawie - jak pomaga adwokat?

Rozwód w Warszawie - jak pomaga adwokat?

Postępowanie rozwodowe może zostać zakończone ze wskazaniem osoby winnej za rozpad małżeństwa, a także bez orzekania o winie. Sąd może także wskazać, że do rozpadu przyczyniły się obydwie strony. Formalne rozwiązanie małżeństwa - aby przebiegało z zabezpieczeniem potrzeb klienta - zwykle wymaga poszukania pomocy u prawnika.

Prowadzący sprawy o rozwód adwokat z Warszawy z Kancelarii Prawa Rodzinnego Noriet, działając w imieniu klienta, pozbawiony jest emocji, które zawsze towarzyszą stronom postępowania. Zajmuje się przede wszystkim przygotowaniem pozwu rozwodowego i dostarczeniem niezbędnych dokumentów do sądu. W czasie rozprawy reprezentuje swojego klienta, dbając o to, by jak najlepiej przedstawić jego interesy. Jeśli rozwód ma być zakończony z orzekaniem o winie współpartnera, adwokat przekazuje sądowi także zgromadzony materiał dowodowy i przesłuchuje świadków.

Istotnym zadaniem prawnika w czasie rozwodów jest uczestniczenie we wszelkich ustaleniach między współmałżonkami. Najistotniejsze z decyzji, jakie muszą zostać podjęte, są związane z opieką nad dziećmi, ustaleniem kontaktów z nimi, podziałem wspólnego majątku. Adwokat będzie starał się, by strony w kwestiach tych porozumiały się polubownie, tak by np. nie narażać dzieci na dodatkowy stres. Adwokat bierze też udział w uregulowaniu kwestii związanych z wysokością alimentów, jakie mają być wypłacane na rzecz współmałżonka czy dzieci. Co więcej, prawnik na każdym etapie postępowania sądowego udziela niezbędnych porad i wsparcia.

Zostaw swój komentarz pod wpisem!