slider-0
Miejsce godne zaufania Czym wyróżnia się nasz katalog firm? Głównie tym, że agregujemy wyłącznie sprawdzonych usługodawców, najlepszych w swoich branży, prawdziwych speców od pracy, którą wykonują. Bez względu na to którą firmę z naszej bazy wybierzesz, możesz być pewien, że zlecone im zadanie zostanie wykonane w sposób rzetelny. Uważamy, że to największy plus naszego katalogu - ciężko w obecnych czasach o znalezienie firmy, która z pewnością sprosta wszelkim oczekiwaniom klienta.
slider-1
Miejsce dla każdego Nasz agregator przyjmuje firmy bez względu na branżę, którą reprezentują. Szerokie spektrum kategorii na portalu pozwala nie tylko na różnorodność usługodawców, ale również na ich proste wyszukiwanie przez użytkowników. U nas nigdy nie poczujesz się zagubiony i zawsze z łatwością odnajdziesz firmę spełniającą Twoje wymagania!
slider-2
Dołącz do nas Wystarczy że wyślesz nam wiadomość z wbudowanego formularza kontaktowego i wyrazisz chęć dołączenia do katalogu. Skontaktujemy się z Tobą w tej sprawie, zbierzemy wszelkie niezbędne do rozpoczęcia współpracy dane, a nasi copywriterzy natychmiast zaczną pisać profesjonalne artykuły na temat Twojej działalności. Tak, to takie proste!
Krystian Szymański 2019-04-04 0 komentarzy

Profesjonalny transport odpadów niebezpiecznych

Profesjonalny transport odpadów niebezpiecznych

Transport niestandardowych, a zarazem niebezpiecznych odpadów z zakładów przemysłowych już dziesiątki lat temu stał się przedmiotem międzynarodowych regulacji. Postanowienia ADR Polska ratyfikowała w połowie lat 70. XX wieku, a dziś są one absolutnym standardem i wymogiem wobec przedsiębiorców wytwarzających odpady niebezpieczne zarówno dla ludzi, jak i środowiska.

W tym zakresie na polskim rynku od lat działa firma ekoNycz, wyprzedzając konkurencję pod względem chociażby szerokiej palety usług obejmujących nie tylko przewożenie, ale i analizę, utylizację oraz przetwarzanie substancji przemysłowych. Jak powinien być przeprowadzany wzorcowy transport odpadów niebezpiecznych? Do tego jest potrzebny chociażby odpowiedni pojazd. Cysterna używana przez omawiane przedsiębiorstwo posiada:

  • certyfikat ADR na przewóz towarów niebezpiecznych według kodu L4BH i wymagań szczególnych TC3, TC7, TE4, TE6, TE7, TE9, TE14, TE19,
  • łączną pojemność 24 m3 na substancje niebezpieczne,
  • trzy niezależne komory pozwalają za jednym transportem usuwać do trzech różnych1 substancji.

A przecież we flocie znajdują się też samochody ciężarowe o specjalnej konstrukcji, które doskonale sprawdzają się przy niebezpiecznych transportach innych materiałów. Warto nawiązać kontakt w celu ustalenia indywidualnego cennika usług, biorąc pod uwagę możliwość rozszerzenia współpracy.

W dzisiejszych czasach, kiedy troska o planetę i mnogość obowiązujących przepisów zmuszają do większej świadomości ekologicznej, warto stawiać na doświadczone, kompleksowe, w pełni profesjonalne firmy.

Zostaw swój komentarz pod wpisem!