slider-0
Miejsce godne zaufania Czym wyróżnia się nasz katalog firm? Głównie tym, że agregujemy wyłącznie sprawdzonych usługodawców, najlepszych w swoich branży, prawdziwych speców od pracy, którą wykonują. Bez względu na to którą firmę z naszej bazy wybierzesz, możesz być pewien, że zlecone im zadanie zostanie wykonane w sposób rzetelny. Uważamy, że to największy plus naszego katalogu - ciężko w obecnych czasach o znalezienie firmy, która z pewnością sprosta wszelkim oczekiwaniom klienta.
slider-1
Miejsce dla każdego Nasz agregator przyjmuje firmy bez względu na branżę, którą reprezentują. Szerokie spektrum kategorii na portalu pozwala nie tylko na różnorodność usługodawców, ale również na ich proste wyszukiwanie przez użytkowników. U nas nigdy nie poczujesz się zagubiony i zawsze z łatwością odnajdziesz firmę spełniającą Twoje wymagania!
slider-2
Dołącz do nas Wystarczy że wyślesz nam wiadomość z wbudowanego formularza kontaktowego i wyrazisz chęć dołączenia do katalogu. Skontaktujemy się z Tobą w tej sprawie, zbierzemy wszelkie niezbędne do rozpoczęcia współpracy dane, a nasi copywriterzy natychmiast zaczną pisać profesjonalne artykuły na temat Twojej działalności. Tak, to takie proste!
Andrzej Mróz 2023-07-25 0 komentarzy

Poligrafia – maszyny do różnych metod druku

Poligrafia – maszyny do różnych metod druku

W drukarniach najczęściej wykorzystuje się maszyny offsetowe. Przeniesienie farby odbywa się poprzez wykorzystanie cylindra drukowego. Offsety są stosowane do druku czasopism, książek, ulotek, opakowań, etykiet i wielu innych materiałów. Ze względu na konieczność przygotowania formy ta metoda druku jest polecana przy wysokich nakładach. Z kolei maszynę fleksograficzną często stosuje się do druku na rolkach papieru, folii plastikowej, tekturze falistej i innych podłożach. Urządzenie jest wyposażone w elastyczne formy drukowe i wykorzystuje farby na bazie rozpuszczalnika, a także cechuje się wysoką prędkością drukowania. Sprzęty do druku cyfrowego, takie jak drukarki laserowe lub atramentowe, umożliwiają drugą bezpośrednio z plików znajdujących się na komputerze. Nie wymagają form drukowych ani specjalnego przygotowania, co pozwala na szybkie, ale jednocześnie dość kosztowne drukowanie. Techniki cyfrowe zapewniają wysoki poziom personalizacji. Warto również wspomnieć o maszynie sitodrukowej, która wykorzystuje sita i farby do przenoszenia obrazów na podłoże. Za jej pomocą można drukować na takich powierzchniach jak tkaniny, szkło, ceramika, drewno i metal. Jest często stosowana do produkcji odzieży, znaków drogowych, plakatów, etykiet, naklejek i wielu innych.

Sprawdzony sprzedawca wyposażenia poligraficznego

Firma Keller zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości sprzętu poligraficznego. Jej specjalizacją jest przemysłowa poligrafia. Maszyny, jakie ma w ofercie, to między innymi plotery oraz maszyny tampodrukowe.

Zostaw swój komentarz pod wpisem!