slider-0
Miejsce godne zaufania Czym wyróżnia się nasz katalog firm? Głównie tym, że agregujemy wyłącznie sprawdzonych usługodawców, najlepszych w swoich branży, prawdziwych speców od pracy, którą wykonują. Bez względu na to którą firmę z naszej bazy wybierzesz, możesz być pewien, że zlecone im zadanie zostanie wykonane w sposób rzetelny. Uważamy, że to największy plus naszego katalogu - ciężko w obecnych czasach o znalezienie firmy, która z pewnością sprosta wszelkim oczekiwaniom klienta.
slider-1
Miejsce dla każdego Nasz agregator przyjmuje firmy bez względu na branżę, którą reprezentują. Szerokie spektrum kategorii na portalu pozwala nie tylko na różnorodność usługodawców, ale również na ich proste wyszukiwanie przez użytkowników. U nas nigdy nie poczujesz się zagubiony i zawsze z łatwością odnajdziesz firmę spełniającą Twoje wymagania!
slider-2
Dołącz do nas Wystarczy że wyślesz nam wiadomość z wbudowanego formularza kontaktowego i wyrazisz chęć dołączenia do katalogu. Skontaktujemy się z Tobą w tej sprawie, zbierzemy wszelkie niezbędne do rozpoczęcia współpracy dane, a nasi copywriterzy natychmiast zaczną pisać profesjonalne artykuły na temat Twojej działalności. Tak, to takie proste!
Angelika Gajewska 2022-10-15 0 komentarzy

Kurs online angielski w biznesie - czy warto?

Kurs online angielski w biznesie - czy warto?

Nauka języka angielskiego z wykorzystaniem kursu online oferowanego przez poznańską szkołę to doskonały pomysł. Szczególnie dobrze sprawdzi się w przypadku osób, którym ciężko znaleźć czas na uczęszczanie na zajęcia stacjonarne. Oferta dostępna pod adresem questfe.pl jest dopasowana do potrzeb biznesmenów. 

W tym wypadku bardzo duży nacisk kładziony jest na słownictwo. Aby porozumiewać się sprawnie i efektywnie, należy przyswoić odpowiednią ilość zwrotów i wyrażeń. Warto zaznaczyć, iż kurs online angielski w biznesie został podzielony na kilka różnych modułów, aby jeszcze lepiej dopasować się do indywidualnych potrzeb klientów. Poniżej przykłady:

  • finanse,
  • zarządzanie zasobami ludzkimi,
  • branża IT,
  • marketing, 
  • negocjacje,
  • podstawy biznesu.

Kursanci w pakiecie otrzymują wydrukowany podręcznik oraz nieograniczony dostęp do specjalnej platformy, na której znajdują się materiały w formie audio i wideo. W taki sposób nauka języka angielskiego jest łatwa i przyjemna. 

Osoby, którym zależy na intensywnym przyswajaniu jak największej ilości wiedzy, mają możliwość zdecydowania się na wykupienie wszystkich dostępnych modułów w specjalnym pakiecie. W taj konfiguracji można liczyć na lepszą cenę. Warto dodać, iż w grę wchodzi także płatność w ratach.

Jeśli pojawią się jakiekolwiek wątpliwości, pracownicy firmy służą pomocą i radą. Można również bliżej zapoznać się ze wszystkimi treściami dostępnymi na stronie internetowej. Tam w szczegółowy sposób opisano wszystkie oferowane usługi. Każdy znajdzie coś ciekawego. 

Zostaw swój komentarz pod wpisem!