slider-0
Miejsce godne zaufania Czym wyróżnia się nasz katalog firm? Głównie tym, że agregujemy wyłącznie sprawdzonych usługodawców, najlepszych w swoich branży, prawdziwych speców od pracy, którą wykonują. Bez względu na to którą firmę z naszej bazy wybierzesz, możesz być pewien, że zlecone im zadanie zostanie wykonane w sposób rzetelny. Uważamy, że to największy plus naszego katalogu - ciężko w obecnych czasach o znalezienie firmy, która z pewnością sprosta wszelkim oczekiwaniom klienta.
slider-1
Miejsce dla każdego Nasz agregator przyjmuje firmy bez względu na branżę, którą reprezentują. Szerokie spektrum kategorii na portalu pozwala nie tylko na różnorodność usługodawców, ale również na ich proste wyszukiwanie przez użytkowników. U nas nigdy nie poczujesz się zagubiony i zawsze z łatwością odnajdziesz firmę spełniającą Twoje wymagania!
slider-2
Dołącz do nas Wystarczy że wyślesz nam wiadomość z wbudowanego formularza kontaktowego i wyrazisz chęć dołączenia do katalogu. Skontaktujemy się z Tobą w tej sprawie, zbierzemy wszelkie niezbędne do rozpoczęcia współpracy dane, a nasi copywriterzy natychmiast zaczną pisać profesjonalne artykuły na temat Twojej działalności. Tak, to takie proste!
Sebastian Dąbrowski 2023-05-25 0 komentarzy

Kto oferuje platformy e-learningowe?

Kto oferuje platformy e-learningowe?

Trudno znaleźć firmę, w jakiej nie trzeba byłoby szkolić pracowników, czy to jeśli chodzi o okresowe, wymagane przez prawo szkolenia BHP, czy dotyczące innych zmieniających się przepisów. Ogromne znaczenie ma też wdrażanie nowych pracowników, które w wielu przedsiębiorstwach jest o wiele bardziej skomplikowane niż w innych, gdzie wystarczy tylko udzielić podstawowych informacji i pokazać, co trzeba robić. W takich przypadkach, a także wtedy, gdy nie można wysyłać pracowników na szkolenia zewnętrzne, gdyż przekazywana wiedza ma dotyczyć stricte danej firmy, warto zainwestować w budowę specjalnej platformy. Oczywiście firma dysponująca działem zdolnych informatyków może pokusić się o stworzenie jej samodzielnie, niemniej wydaje się, że wygodniej i opłacalniej jest skorzystać z oferty opisanej na stronie wecreo.com. Doświadczona firma, od dawna budująca platformy e-learningowe, wie nawet lepiej niż jej klienci, co powinno się na nich znaleźć oraz jak powinny one wyglądać, między innymi jeśli chodzi o przejrzystość, intuicyjne, wygodne użytkowanie, ale też przyjazny interfejs oraz atrakcyjny wygląd. Z takich platform korzysta się wygodnie i przyjemnie, motywuje to do pracy oraz ułatwia ją, co jest szczególnie dogodne dla korzystających z nich pracowników, ale też obsługujących je osób, które na przykład monitorują wyniki czy wytyczają ścieżki kształcenia dla użytkowników.

W dodatku platformy oferowane przez firmę będącą mistrzem w ich wykonywaniu mogą mieć rozmaitą strukturę, na przykład drzewiastą, mają też możliwość dodawania wielu elementów. Nie musi to być tylko "sucha" wiedza, można też wprowadzić elementy atrakcyjne dla kursantów, jak choćby quizy i gry, sprawdzające wiedzę, ale też przyjemne w odbiorze.

Zostaw swój komentarz pod wpisem!