slider-0
Miejsce godne zaufania Czym wyróżnia się nasz katalog firm? Głównie tym, że agregujemy wyłącznie sprawdzonych usługodawców, najlepszych w swoich branży, prawdziwych speców od pracy, którą wykonują. Bez względu na to którą firmę z naszej bazy wybierzesz, możesz być pewien, że zlecone im zadanie zostanie wykonane w sposób rzetelny. Uważamy, że to największy plus naszego katalogu - ciężko w obecnych czasach o znalezienie firmy, która z pewnością sprosta wszelkim oczekiwaniom klienta.
slider-1
Miejsce dla każdego Nasz agregator przyjmuje firmy bez względu na branżę, którą reprezentują. Szerokie spektrum kategorii na portalu pozwala nie tylko na różnorodność usługodawców, ale również na ich proste wyszukiwanie przez użytkowników. U nas nigdy nie poczujesz się zagubiony i zawsze z łatwością odnajdziesz firmę spełniającą Twoje wymagania!
slider-2
Dołącz do nas Wystarczy że wyślesz nam wiadomość z wbudowanego formularza kontaktowego i wyrazisz chęć dołączenia do katalogu. Skontaktujemy się z Tobą w tej sprawie, zbierzemy wszelkie niezbędne do rozpoczęcia współpracy dane, a nasi copywriterzy natychmiast zaczną pisać profesjonalne artykuły na temat Twojej działalności. Tak, to takie proste!
Oliwier Borowski 2020-02-19 0 komentarzy

Jak wykonać pomiar połysku?

Jak wykonać pomiar połysku?

Połyskomierze to niezwykle czułe urządzenia, które stosuje się przede wszystkim do mierzenia stopnia połysku wybranej próbki. Stosuje się je w różnych dziedzinach gospodarki - między innymi w poligrafii. Przy ich pomocy można na przykład badać stopień błyszczenia podłoża drukowego, podłoża pokrytego farbą lub też lakierem. Urządzenia tego typu przydają się również przy pomiarze połysku w lakiernictwie - bada się między innymi powłoki lakiernicze oraz malarskie.

Wysokiej jakości urządzenia, które są praktycznie nieomylne, zainteresowani zakupić mogą w sklepie internetowym o nazwie Tri-Color. Oferta tej firmy jest bardzo szeroka, a oprócz profesjonalnych sprzętów, oferuje również swoim klientom bardzo atrakcyjne ceny. 

Wykonywany za pomocą tego urządzenia pomiar połysku z pewnością będzie zgodny z prawdą. Połyskomierze mogą być jednokątowe lub też wielokątowe. Zazwyczaj pomiaru takiego dokonuje się pod kątem  20°, 60° oraz 85°. Proponowane przez sklep produkty o nawie 3Color GM30 oraz GM38 są bardzo solidne, a także wytrzymałe - z powodzeniem można zatem korzystać z nich przez naprawdę długi czas. Zapewniają one również nieprzerwaną pracę przez wiele godzin - posiadają bowiem bardzo wydajne akumulatory. Wszystkie urządzenia, które klienci mogą zakupić w opisywanym sklepie, spełniają różnego rodzaju standardy, na przykład DIN 67530, ISO 2813, a także ASTM D 523. Gwarantuje to najwyższą jakość pomiaru, bez względu na okoliczności. Zakupy w tym sklepie są doskonały pomysł dla osób, którym zależy na przystępnych cenach!

Zostaw swój komentarz pod wpisem!