slider-0
Miejsce godne zaufania Czym wyróżnia się nasz katalog firm? Głównie tym, że agregujemy wyłącznie sprawdzonych usługodawców, najlepszych w swoich branży, prawdziwych speców od pracy, którą wykonują. Bez względu na to którą firmę z naszej bazy wybierzesz, możesz być pewien, że zlecone im zadanie zostanie wykonane w sposób rzetelny. Uważamy, że to największy plus naszego katalogu - ciężko w obecnych czasach o znalezienie firmy, która z pewnością sprosta wszelkim oczekiwaniom klienta.
slider-1
Miejsce dla każdego Nasz agregator przyjmuje firmy bez względu na branżę, którą reprezentują. Szerokie spektrum kategorii na portalu pozwala nie tylko na różnorodność usługodawców, ale również na ich proste wyszukiwanie przez użytkowników. U nas nigdy nie poczujesz się zagubiony i zawsze z łatwością odnajdziesz firmę spełniającą Twoje wymagania!
slider-2
Dołącz do nas Wystarczy że wyślesz nam wiadomość z wbudowanego formularza kontaktowego i wyrazisz chęć dołączenia do katalogu. Skontaktujemy się z Tobą w tej sprawie, zbierzemy wszelkie niezbędne do rozpoczęcia współpracy dane, a nasi copywriterzy natychmiast zaczną pisać profesjonalne artykuły na temat Twojej działalności. Tak, to takie proste!
Oliwier Zawadzki 2020-04-24 0 komentarzy

Ferie Białystok

Ferie Białystok

Rodzice bardzo chętnie zapisują swoje pociechy na półkolonie w ferie zimowe czy letnie wakacje. Dzieci mają zapewnioną fachową opiekę, gdy oni są w pracy. Bardzo ciekawą propozycją są ferie w Białymstoku. Nie są to typowe zajęcia organizowane przez szkoły czy domy kultury. To półkolonie połączone z lekcjami języka angielskiego. Organizatorzy gwarantują atrakcyjny program warsztatów. Odbywają się one od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 17.00. Wszystko organizowane jest na najwyższym poziomie. Klub ma załatwione wszystkie pozwolenia, np. Sanepidu, Straży Pożarnej i Kuratorium Oświaty. Dziećmi opiekują się doświadczeni i wykwalifikowani nauczyciele.

Na englishkidsclub.pl można zapoznać się z przykładowym programem zajęć. Uczestnicy półkolonii mają zagwarantowany obiad i podwieczorek. W cenie są też bilety na wszystkie przejazdy i wyjścia, np. do kina czy na basen. Każdy organizowany turnus jest inny i niepowtarzalny. Codziennie odbywają się też lekcje języka angielskiego. Tematy są zróżnicowane, np.:

  1. Art Day – Dzień Sztuki i Rzemiosła.
  2. Baking Day – Dzień Pieczenia.
  3. Sport Day – Dzień Sportu.
  4. Music Day – Dzień Muzyki.
  5. Science Day – Dzień Nauki.

Zajęcia są prowadzone tylko w języku angielskim. W czasie wakacji letnich lekcje na półkoloniach prowadzą także studenci z zagranicy. Dzieci świetni się z nimi dogadują. Są to studenci z różnych stron świata, np. Hongkongu, Indonezji czy Ukrainy. Podczas zajęć opowiadają oni maluchom o swoim kraju, kulturze i obyczajach. Mimo że dzieli ich bariera językowa, to świetnie się dogadują. Na podanej stronie można też obejrzeć galerię zdjęć z przeprowadzonych wcześniej półkolonii. Tam też można zapoznać się z warunkami płatności i rezerwacji półkolonii letnich i zimowych.

Zostaw swój komentarz pod wpisem!