slider-0
Miejsce godne zaufania Czym wyróżnia się nasz katalog firm? Głównie tym, że agregujemy wyłącznie sprawdzonych usługodawców, najlepszych w swoich branży, prawdziwych speców od pracy, którą wykonują. Bez względu na to którą firmę z naszej bazy wybierzesz, możesz być pewien, że zlecone im zadanie zostanie wykonane w sposób rzetelny. Uważamy, że to największy plus naszego katalogu - ciężko w obecnych czasach o znalezienie firmy, która z pewnością sprosta wszelkim oczekiwaniom klienta.
slider-1
Miejsce dla każdego Nasz agregator przyjmuje firmy bez względu na branżę, którą reprezentują. Szerokie spektrum kategorii na portalu pozwala nie tylko na różnorodność usługodawców, ale również na ich proste wyszukiwanie przez użytkowników. U nas nigdy nie poczujesz się zagubiony i zawsze z łatwością odnajdziesz firmę spełniającą Twoje wymagania!
slider-2
Dołącz do nas Wystarczy że wyślesz nam wiadomość z wbudowanego formularza kontaktowego i wyrazisz chęć dołączenia do katalogu. Skontaktujemy się z Tobą w tej sprawie, zbierzemy wszelkie niezbędne do rozpoczęcia współpracy dane, a nasi copywriterzy natychmiast zaczną pisać profesjonalne artykuły na temat Twojej działalności. Tak, to takie proste!
Emil Kwiatkowski 2019-08-09 0 komentarzy

Dystanse do kół

Dystanse do kół

Dystanse są tak popularne również dlatego, że poprawiają właściwości jezdne samochodu. Jednak, aby faktycznie tak się stało, trzeba odpowiednio je dobrać i zamontować. Słabe lub źle przymocowane mogą znacząco narażać bezpieczeństwo podczas jazdy - prowadzić do drgania kierownicy, pękania śrubek i szpilek, a w efekcie nawet do urwania koła! Z kolei dobrze dopasowane pierścienie dystansowe mogą nawet zwiększyć bezpieczeństwo, właśnie dzięki wspomnianym lepszym właściwościom jezdnym.

W niektórych przypadkach dystanse do kół są wręcz konieczne - jeśli trzeba odsunąć tarczę felgi od piasty lub zacisków hamulcowych. Również dla posiadaczy zabytkowych samochodów takie elementy mogą być potrzebne, aby umożliwić montaż felg o innych rozstawie otworów niż standardowe.

Istnieje kilka rodzajów pierścieni dystansowych. Są przykręcane, które mają własne gwintowane otwory do montażu felgi, a przytwierdza się je się śrubami do piasty. Z kolei dystanse szpilkowe na zewnętrznej powierzchni mają nagwintowane wypustki, służące do nałożenia na nie i przytwierdzenia nakrętkami felgi aluminiowej.

Dobrej jakości pierścienie dystansowe można kupić w sklepie internetowym Durarace. Firma ma wieloletnie doświadczenie w ich produkcji i sprzedaży. Jej celem jest dostarczanie na rynek produktów o najwyższej jakości. Swoje elementy produkuje pod ścisłą kontrolą jakości, aby zapewnić klientom nie tylko dynamiczny i sportowy wygląd dla ich samochodów, ale także maksymalny poziom bezpieczeństwa podczas jazdy, czy to na drogach publicznych, czy torach sportowych.

Zostaw swój komentarz pod wpisem!