slider-0
Miejsce godne zaufania Czym wyróżnia się nasz katalog firm? Głównie tym, że agregujemy wyłącznie sprawdzonych usługodawców, najlepszych w swoich branży, prawdziwych speców od pracy, którą wykonują. Bez względu na to którą firmę z naszej bazy wybierzesz, możesz być pewien, że zlecone im zadanie zostanie wykonane w sposób rzetelny. Uważamy, że to największy plus naszego katalogu - ciężko w obecnych czasach o znalezienie firmy, która z pewnością sprosta wszelkim oczekiwaniom klienta.
slider-1
Miejsce dla każdego Nasz agregator przyjmuje firmy bez względu na branżę, którą reprezentują. Szerokie spektrum kategorii na portalu pozwala nie tylko na różnorodność usługodawców, ale również na ich proste wyszukiwanie przez użytkowników. U nas nigdy nie poczujesz się zagubiony i zawsze z łatwością odnajdziesz firmę spełniającą Twoje wymagania!
slider-2
Dołącz do nas Wystarczy że wyślesz nam wiadomość z wbudowanego formularza kontaktowego i wyrazisz chęć dołączenia do katalogu. Skontaktujemy się z Tobą w tej sprawie, zbierzemy wszelkie niezbędne do rozpoczęcia współpracy dane, a nasi copywriterzy natychmiast zaczną pisać profesjonalne artykuły na temat Twojej działalności. Tak, to takie proste!
Sebastian Dąbrowski 2023-08-08 0 komentarzy

Czy tapeta w kuchni przy stole to dobre rozwiązanie?

Czy tapeta w kuchni przy stole to dobre rozwiązanie?

Warto pamiętać o tym, że obecnie dostępne tapety znacznie różnią się od tych, jakie oferowali sprzedawcy jeszcze kilkanaście lat temu. W dodatku wykonuje się je z różnych materiałów - nie tylko papieru, ale też np. winylu. Sprawia to, że współczesne tapety są wszechstronne i bez trudu można znaleźć produkty nadające się do kuchni, a nawet łazienki - niektóre z nich da się nawet umieszczać w kabinie prysznicowej!

W przypadku kuchni osoby rozważające postawienie na tapetę często obawiają się nie tylko wpływu wilgoci, ale też ewentualnych zabrudzeń. Kto jednak powiedział, że dekoracja taka ma być umieszczona na tej ścianie, albo jej fragmencie, gdzie będzie narażona na zabrudzenia, czyli przy blacie roboczym albo kuchence? Świetną opcją będzie tapeta w kuchni przy stole. Oczywiście spożywanie posiłków także grozi nieraz zabrudzeniem otoczenia, nie tylko w przypadku małych dzieci, ale nowoczesne tapety są niepodatne na utrwalanie się zanieczyszczeń i łatwe do zmywania. Tak naprawdę zatem ścianę pokrytą tapetą łatwiej jest zachować w czystości niż zwykłą, pomalowaną farbą, która może ścierać się podczas mycia.

A na jakie motywy warto postawić w takim przypadku? Kuchnia często kojarzy się z obrazami czy plakatami przedstawiającymi żywność - owoce, warzywa czy słodkie wypieki, a także z motywami kawy. W przypadku jednak chęci zaaranżowania miejsca ze stołem lepsze będą uniwersalne wzory - kwiatowe, cegły czy wzorów geometrycznych. Takie rozwiązanie, zaprezentowane przez Decormint, będzie prezentowało się bardzo nowocześnie, ciekawie, a także estetycznie. Poza tym odpowiednie wzory mogą optycznie powiększyć przestrzeń, co zainteresuje posiadaczy małych kuchni, czyli przede wszystkim właścicieli mieszkań w blokach.

Zostaw swój komentarz pod wpisem!