slider-0
Miejsce godne zaufania Czym wyróżnia się nasz katalog firm? Głównie tym, że agregujemy wyłącznie sprawdzonych usługodawców, najlepszych w swoich branży, prawdziwych speców od pracy, którą wykonują. Bez względu na to którą firmę z naszej bazy wybierzesz, możesz być pewien, że zlecone im zadanie zostanie wykonane w sposób rzetelny. Uważamy, że to największy plus naszego katalogu - ciężko w obecnych czasach o znalezienie firmy, która z pewnością sprosta wszelkim oczekiwaniom klienta.
slider-1
Miejsce dla każdego Nasz agregator przyjmuje firmy bez względu na branżę, którą reprezentują. Szerokie spektrum kategorii na portalu pozwala nie tylko na różnorodność usługodawców, ale również na ich proste wyszukiwanie przez użytkowników. U nas nigdy nie poczujesz się zagubiony i zawsze z łatwością odnajdziesz firmę spełniającą Twoje wymagania!
slider-2
Dołącz do nas Wystarczy że wyślesz nam wiadomość z wbudowanego formularza kontaktowego i wyrazisz chęć dołączenia do katalogu. Skontaktujemy się z Tobą w tej sprawie, zbierzemy wszelkie niezbędne do rozpoczęcia współpracy dane, a nasi copywriterzy natychmiast zaczną pisać profesjonalne artykuły na temat Twojej działalności. Tak, to takie proste!
Dawid Maciejewski 2021-01-13 0 komentarzy

Chemia techniczna w najlepszej cenie

Chemia techniczna w najlepszej cenie

W procesach przemysłowych istotnego znaczenia nabiera prawidłowa konserwacja maszyn. Poszczególne sektory i branże gospodarki narodowej wykorzystują różne linie technologiczne, których efektywność działania zależy m.in. od stanu technicznego parku maszynowego. Brudne i zanieczyszczone urządzenia nie tylko będą mniej sprawne, ale także mogą spowodować wypadki przy pracy.

W celu zapewnienia długotrwałej eksploatacji układów mechanicznych wykorzystywana jest chemia techniczna, którą po bardzo korzystnych cenach oferuje spółka HEDAN z Wrocławia. W jej szerokim katalogu handlowym znajdują się m.in.:

  • oleje antykorozyjne,
  • smary ceramiczne, litowe, miedziane, molibdenowe, syntetyczne, silikonowe, teflonowe, łożyskowe,
  • pasty montażowe i wazeliny,
  • odtłuszczacze powierzchni,
  • płyny do mycia silników,
  • wielozadaniowe preparaty CX80.

Produkty te mają uniwersalne znaczenie. Dzięki nim można szybko usunąć wszelkie zabrudzenia, zabezpieczyć przed rdzą, zakonserwować poszczególne podzespoły urządzenia od działania wody i zapewnić w ten sposób długi okres użytkowania bez usterek.

Wrocławska firma oferuje również sprężynujące pierścienie Segera, które pełnią funkcję ochronno-zabezpieczającą przed przesunięciem osiowym różnych elementów i podzespołów maszyny (łożysk, kół zębatych, tarcz, tulei itp.). W asortymencie produktowym znajdują się pierścienie w dwóch wersjach:

  • wewnętrznej
  • zewnętrznej.

Wszystkie sprzedawane produkty charakteryzują się korzystną ceną, jakością i wytrzymałością zgodnie z wymaganymi normami technicznymi.

Zostaw swój komentarz pod wpisem!