slider-0
Miejsce godne zaufania Czym wyróżnia się nasz katalog firm? Głównie tym, że agregujemy wyłącznie sprawdzonych usługodawców, najlepszych w swoich branży, prawdziwych speców od pracy, którą wykonują. Bez względu na to którą firmę z naszej bazy wybierzesz, możesz być pewien, że zlecone im zadanie zostanie wykonane w sposób rzetelny. Uważamy, że to największy plus naszego katalogu - ciężko w obecnych czasach o znalezienie firmy, która z pewnością sprosta wszelkim oczekiwaniom klienta.
slider-1
Miejsce dla każdego Nasz agregator przyjmuje firmy bez względu na branżę, którą reprezentują. Szerokie spektrum kategorii na portalu pozwala nie tylko na różnorodność usługodawców, ale również na ich proste wyszukiwanie przez użytkowników. U nas nigdy nie poczujesz się zagubiony i zawsze z łatwością odnajdziesz firmę spełniającą Twoje wymagania!
slider-2
Dołącz do nas Wystarczy że wyślesz nam wiadomość z wbudowanego formularza kontaktowego i wyrazisz chęć dołączenia do katalogu. Skontaktujemy się z Tobą w tej sprawie, zbierzemy wszelkie niezbędne do rozpoczęcia współpracy dane, a nasi copywriterzy natychmiast zaczną pisać profesjonalne artykuły na temat Twojej działalności. Tak, to takie proste!
Oliwier Borowski 2019-06-08 0 komentarzy

Rękawiczki medyczne

Wpis

W opiece zdrowotnej obowiązkowe jest używanie jednorazowych rękawiczek medycznych. To dzięki nim można w znaczący sposób zmniejszyć liczbę zakażeń w szpitalach i punktach ambulatoryjnych. Dlatego trzeba zwracać uwagę, z jakiego źródła kupuje się rękawiczki medyczne. Powinny być one odpowiednio oznakowane i atestowane. Nie opłaca się używać tańszych rękawic słabszej jakości, ponieważ od tego zależy zdrowie, a niekiedy życie wielu ludzi. Chcąc mieć pewność, że rękawiczki są pełnowartościowe, trzeba wiedzieć, że muszą być one oznaczone znakiem CE, a ich parametry powinny być zgodne z polską normą. Takie rękawice medyczne są jednorazowego użytku i muszą:

  • być pozbawione jakichkolwiek otworów
  • być rozciągliwe i odporne na rozrywanie
  • mieć pozytywną ocenę biologiczną
  • mieć określoną trwałość liczoną od daty produkcji.

Rękawice powinny być szczelne, tzn. nie powinny przepuszczać bakterii i wirusów. W medycynie należy używać rękawiczek tylko od sprawdzonych producentów. Powinny być one dopasowane do dłoni użytkownika. Rękawice diagnostyczne i chirurgiczne powinny zapewniać dobre czucie. Powinny być także elastyczne i odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Na sklepmedyczny.com.pl można dowiedzieć się, że są różne rodzaje rękawiczek medycznych, m.in.:

  1. Lateksowe rękawiczki bezpudrowe, które wykonane są z kauczuku naturalnego, wewnątrz pokryte polimerem, co zapewnia pewny chwyt.
  2. Nitrylowe rękawiczki bezpudrowe z syntetycznego tworzywa – zapewniają one doskonałe czucie dłoni i nie powodują podrażnień.
  3. Winylowe rękawiczki bezpudrowe i pudrowe, wykonane są z polichlorku winylu. Nie uczulają i są alternatywą dla rękawiczek lateksowych, które mogą powodować alergie.

Rękawiczki pakowane są najczęściej po 100, 150 bądź 200 sztuk.

Zostaw swój komentarz pod wpisem!