slider-0
Miejsce godne zaufania Czym wyróżnia się nasz katalog firm? Głównie tym, że agregujemy wyłącznie sprawdzonych usługodawców, najlepszych w swoich branży, prawdziwych speców od pracy, którą wykonują. Bez względu na to którą firmę z naszej bazy wybierzesz, możesz być pewien, że zlecone im zadanie zostanie wykonane w sposób rzetelny. Uważamy, że to największy plus naszego katalogu - ciężko w obecnych czasach o znalezienie firmy, która z pewnością sprosta wszelkim oczekiwaniom klienta.
slider-1
Miejsce dla każdego Nasz agregator przyjmuje firmy bez względu na branżę, którą reprezentują. Szerokie spektrum kategorii na portalu pozwala nie tylko na różnorodność usługodawców, ale również na ich proste wyszukiwanie przez użytkowników. U nas nigdy nie poczujesz się zagubiony i zawsze z łatwością odnajdziesz firmę spełniającą Twoje wymagania!
slider-2
Dołącz do nas Wystarczy że wyślesz nam wiadomość z wbudowanego formularza kontaktowego i wyrazisz chęć dołączenia do katalogu. Skontaktujemy się z Tobą w tej sprawie, zbierzemy wszelkie niezbędne do rozpoczęcia współpracy dane, a nasi copywriterzy natychmiast zaczną pisać profesjonalne artykuły na temat Twojej działalności. Tak, to takie proste!
Angelika Gajewska 2019-06-18 0 komentarzy

Kompleksowe remonty i wykończenia wnętrz

Wpis

Remont, wykończenie, adaptacja mieszkania – to wyzwania, przed którymi prędzej czy później trzeba stanąć. Zwykle nastręczają wielu problemów i wiążą się z poświęceniem czasu. Samo planowanie takich działań wymaga pieniędzy, ale i wizji, jak ma wyglądać konkretny układ pomieszczeń, wraz z funkcjami pokoi, rozmieszczeniem instalacji itd. To naprawdę temat-rzeka.

Mimo że Polacy słyną z zamiłowania do majsterkowania, a wielu mieszkańców naszego kraju ma zarówno narzędzia, jak i doświadczenia pozwalające przeprowadzać proste naprawy czy remonty, to jednak kompleksowa praca nad wnętrzami wymaga znacznie większych kompetencji. Tu pojawia się kolejny problem, czyli konieczność zatrudnienia wielu specjalistów o różnych specjalizacjach, co niekoniecznie sprzyja „wykończeniu mieszkania pod klucz” zgodnie z marzeniami.

Stąd atrakcyjność oferty firmy zrkonstrukcje.pl, która oferuje remonty w Gdańsku od A do Z, pod wspomniany klucz zarówno w starych obiektach, jak i nowych, deweloperskich blokach czy domach. Po prostu wystarczy umówić się na indywidualną wycenę oraz analizę techniczną. Ponad roczne wyprzedzenie w rezerwacji terminu gwarantuje 10-procentowy rabat.

Po każdej wykonanej realizacji klientowi przysługuje 36-miesięczny okres gwarancyjny – nie tylko na efekt prac, ale również na użyte materiały budowlane. Stawiając na doświadczoną firmę, która działa w Sopocie, Gdyni i Gdańsku, ma się pewność, że całość prac zostanie przeprowadzona precyzyjnie, zgodnie z najlepszymi branżowymi standardami – dokładnie według wizji, oczekiwań, a przede wszystkim ustaleń.

Zostaw swój komentarz pod wpisem!